niedziela, 3 marca 2013

Wędrówki , czyli ładowanie baterii :-)

       Wczorajszy słoneczny dzień zachęcał do wędrówki . Bardzo mnie już nosiło ostatnimi czasami żeby wejść przez Przełęcz Salmoposką na Malinowską Skałę , żeby nie myśleć o wszystkich problemach , tylko iść w stronę słońca . Spakowaliśmy skitury ,  potrzebny ekwipunek i w drogę .  Nie powiem żeby było to lekkie podejście , ale i niezbyt trudne . Przy okazji wyszło ,że na dłuższe wyprawy muszę popracować nad kondycją ,bo cieniutko :-).  Ale przecież trzeba się zatrzymywać by podziwiać widoki  , i wyrównać oddech . Słońce nas ogrzewało , podejście było raz bardziej , raz mniej strome , a czasami zupełnie płaskie .
Cała wyprawa zajęła nam 2,5 godziny z przełęczy na malinowską i z powrotem . Przepiękne widoki słońce , bez wiatru temp ok 0 st.

Najgorszy był zjazd  , teren dość oblodzony pomiędzy drzewami , oczy coraz większe . Ale udało się zjechać  nie uszkadzając żadnego drzewostanu :-) . Hura !!!

Baterie naładowane przed nadchodzącym tygodniem  .

 
Posted by Picasa
 
Posted by Picasa

I jeszcze wiosenny bukiecik
 

3 komentarze:

milka pisze...

Jakie piękne zdjęcia!
Zazdroszczę widoków.Bukiecik piękny,już taki wiosenny :-)
Pozdrawiam cieplutko.

decoriada pisze...

przepiekny bukiecik :)

franki.ok pisze...

udało się zjechać nie naruszając drzewostanu...ale się uśmiałam...myślałam ze napiszesz "udało się zjechać bez guzów i siniaków:) Ale najważniejsze ,ze drzewka żyją :) hihi miłośniczko przyrody :)