niedziela, 8 listopada 2009

Biel na stole

Bardzo lubię białą porcelanę , najchętniej bez zdobień . Taką że jak położę na niej sałatę ,lub marchewkę to od razu nabierają dodatkowego smaczku .
Zbieram więc różne miseczki , podstaweczki talerzyki i próbuję łączyć je tak by dobrze komponowały się na stole . A tutaj w swojej szufladzie :-)


Posted by Picasa


Moja koleżanka Sylwia robi piękną ceramikę , pomału będę wstawiała ją do pracowni , ale już teraz pokazuję małe cudeńka , większe też będą :-)
Tutaj akurat zawieszki do różnego wykorzystania , do powieszenia na choince , w oknie itp .Posted by Picasa


Posted by Picasa


A u Alewe candy : piękna taca do wygrania
U Ushii również candy :cudne deseczki
Pozdrawiam serdecznie

poniedziałek, 2 listopada 2009

Listopad

Czas dla mnie niezbyt przyjemny , coraz ciemniej i zimniej .Wczorajszy i dzisiejszy czas to czas refleksji i zadumy nad tymi co odeszli .Jednak to pamięć powoduje że Ci co odeszli żyją w nas .


Jeszcze wianek który zrobiłam ostatnio tez jesienny .
Moich wpisów na bloga coraz mniej a spowodowane to jest moją pracą której mam coraz więcej , w związku z tym coraz mniej czasu .
Ale odwiedzam wiernie wszystkie blogowiczki , i choć nie mam czasu na wpisy to pozdrawiam Was serdecznie dziewczyny i te na które blogi zaglądam od dawna , i te dopiero znane od niedawna .
Pozdrawiam szcególnie Joannę której przepis na kofitury zachwycił całą moją rodzinkę , ale niestety nie zdążyłam tego uwiecznić na zjęciach .